HGS Müşteri Hizmetleri

HGS Müşteri Hizmetleri

Aracınızın ön camına özenle yapıştırdığını HGS kartları sayesinde Türkiye’nin hızlı geçiş sisteminden kesintisiz bir şekilde yararlanabiliyorsunuz. Özellikle uzun yolculuk durumlarda ücretli köprü geçişlerinde sıra beklemek son derece can sıkıcı bir durum olur. Bu durumlarda beklemek istemiyor ve o trafiğin içinde kendinizi bulmak istemiyorsanız tek şansınız hızlı geçiş sistemlerinden yararlanmanızdır. Hızlı geçişlerde her zaman daha karlısınız. Üstelik kartınıza doldurulan limit sizi epey bir süre kullanmanıza destek olur. Bu da hayatınızı kolaylaştıran imkânlardan birisidir. Ulaşım yollarında stres yaşamamak için en güzel tercih beklemeden geçme sistemidir.

Peki, HGS müşteri hizmetlerine hangi durumlarda bağlanmanız gerekir şimdi sizlere bu konu hakkında temel bilgilerden bahsedeceğiz. Öncelikle HGS Müşteri Hizmetleri iletişim numarasını aramanız ve bilgilenmeniz gerekir. Bu yüzden hızlı geçiş sistemin numarasını sizlerle paylaşmak istiyoruz. HGS Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası: 444 17 88 Bu numaraya 7/24 saat istediğiniz zaman ulaşmanız mümkündür. HGS Müşteri Hizmetlerine Hangi Durumlarda Aramanız Gerekir

• Aracınız metalik cama sahip olmasına rağmen aldığınız kart sorunlu ile değişim için müşteri temsilciliğine bu durumu bildirebilir yenisini göndermelerini talep edebilirsiniz.

• Eğer HGS ürününü tam olarak nereye yerleştireceğiniz hakkında bir fikriniz yoksa çok acil bilgi alabilir bu konuda yardım talep edebilirsiniz. Size verilen tariflere uyduğunuz sürece kesinlikle sorun yaşamayacaksınız.

• PTT işyerinden almış olduğunuz etiketi kontrol ettirebilir geçerli olup olmadığı hakkında bilgileri isteyebilirsiniz. Kartınız okumuyorsa ve siz her şeyi dikkatli yapmanıza rağmen hala bir takım sorunlarla karşılaşıyorsanız bu durum karşısında müşteri temsilciliğine bağlanabilir detaylı bilgileri alabilirsiniz.

• İki değişik numaradan HGS geçiş değişimlerini öğrenebilirsiniz. Bu numaraları sizlere vermek istiyoruz: 0850 460 60 60 444 17 88 numaralarından sorgulatmanız yeterli olacaktır.

• Dilerseniz online HGS müşteri hizmetlerine kayıt olarak internet aracılığı ile de online destek alabilirsiniz. Bunun için bu adrese giriş yapmanız gerekmektedir.

• https://hgsmusteri.ptt.gov.tr

• Online kayıt işlemini tamamladıktan hemen sonra TC kimlik numarası ile işlemlerinizi kolaylıkla yapabilir en hızlı bilgilere beklemeden sahip olabilirsiniz.

• Ağır vasıtalar ve diğer araçlar için HGS kartlarda değişimin olup olmadığını sorgulatabilirsiniz.

• Arabanızın 1.sınıf,2.Sınıf ve diğer sınıf gruplarına göre hangi kartların geçerli olup olmadığı hakkında gerekli bilgileri öğrenebilirsiniz.

• Her türlü soru ve öneride bulunabilirsiniz. HGS Müşteri Hizmetlerini kısa yoldan arayarak genel tüm bilgilere sahip olabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken en önemli detay numarayı doğru bir şekilde çevirmek o bağlantıyı geçerli nedenler ile yapmaktır.